Registruotis vizitui

Registracija Kaune
Registracija Vilniuje

Vienas pirmųjų specialistų vaikams ultragarsu pradėjęs nustatinėti lūžimus, kurie nesimatė įprastinio rentgeno tyrimo metu. Savo karjeros pradžioje Saulius daug gilinosi į vaikų radiologinę diagnostiką ir ypač raumenų ir skeleto sistemą. Buvo akivaizdu, kad jaunas specialistas neapsiribos vien šia sritimi. Šiuo metu aš laikau Saulių vienu geriausių ultragarsinės diagnostikos specialistų, kurie yra kaip auksinis standartas nustatant patologiją pacientams. Pasitikiu, gerbiu ir rekomenduoju.

Prof. Emilis Čekanauskas, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų Vaikų chirurgijos klinikos Ortopedijos traumatologijos sektoriaus vadovas, Lietuvos vaikų ortopedų traumatologų draugijos prezidentas, profesorius medicinos mokslų daktaras.

Aukščiausio lygio profesionalumas, kompetencija, patirtis. Visada gaunu aiškius atsakymus pačiais sudėtingiausias diagnostikos klausimais. Džiaugiuosi, kad neapsiribojate klinikiniu darbu, bet rengiate mokymus ir dalinatės žiniomis. Man garbė bendradarbiauti su Jumis

Nerijus Linkus, gydytojas ortopedas traumatologas, UAB Atroklinika vadovas

Atsatant pažeisto sąnario lankstumą ir paslankumą yra svarbu išsiaiškinti, kaip dirba periartikulinės suktūros judesio metu, kurios ir užtikrina šią funkciją. Todėl funkcinė  echoskopija arba echoskopija judesio metu leidžia įvertinti jų būklę, numatyti atsigavimą ir parinkti tinkamiausią fizioterapijos metodą šių stuktūrų atsistatymui

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas med. dr. Linas Pauliukėnas, VšĮ ,,Pagrindinis ortopedijos servisas“

Dr. Saulius Rutkauskas yra puikus specialistas, maloniai bendraujantis šiltas žmogus, tikras liniinio echo daviklio virtuozas. Nepaprastai džiaugiuosi, kad turėjau progą dalyvauti šiuose echo kursuose ir mokytis iš geriausių. Echo tyrimas – „pigus”, neskausmingas, plačiai prieinamas, suteikiantis nepaprastai daug informacijos (jei tinkamai vizualizuojasi vaizdas) tyrimas. „Must hawe” tyrimas kiekvieno traumatologo asortimente.

Gyd. ortopedas traumatologas Edvard Janovič, Ukmergės ligoninė, Molėtų ligoninė
Ultragarsas, tai bene vienintelis diagnostikos metodas, leidžiantis pažvelgti į žmogaus kūno vidų ir įverinti tai, kas vyksta judesio metu. Gydymo sėkmė priklauso nuo tikslios diagnostikos. Pasitikiu šiuo tyrimo metodu ir gydytojo patirtimi
Prof. Laimonas Šiupšinskas, Lietuvos sveikatos mokslų universitetas Medicinos akademija Sporto medicinos klinika Lietuvos vyrų nacionalinės ir 3×3 krepšinio rinktinių kineziterapeutas

Patyrusio specialisto rankose ultragarsinis tyrimas gali būti informatyvesnis už magnetinio rezonanso tomografiją

Gydytojas ortopedas - traumatologas. med. dr. Kęstutis Braziulis, Kauno ligoninė

Echoskopija man – dar vienas puikus atradimas  diagnozuojant ir gydant atramos judamojo aparato patologiją. Tai lyg dar vienas, papildomas pojūtis – update’as gydytojui. Saulius – puikus savo srities žinovas, labai tiksliai ,konkrečiai ir aiškiai mokantis pateikti dėstomo dalyko esmę. Ačiū.

Artūras Šarkevičius, gydytojas ortopedas traumatologas, Mažeikių Regioninė Ligoninė

Labai džiaugiuosi pasiryžusi mokytis raumenų ir skeleto sistemos echoskopijos. Įgytos žinios ne tik praverčia diagnostikai, tačiau praplečia ir klinikinį mąstymą fizinės medicinos ir reabilitacijos srityje. Dr. Saulius Rutkauskas profesionalus gydytojas, dėstytojas, nuoširdžiai besistengiantis dėl pacientų bei ultragarsinio tyrimo plėtros tarp kolegų.

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja Emilija Miliuvienė, Neuroklinika Empatija

Užduokite klausimą

Jei turite klausimų dėl radiologinių tyrimų, norite daugiau sužinoti apie ultragarsą ar užsiregistruoti konsultacijai, mielai siūlome užpildyti šią formą ir Jums atsakysime.